בניית אתרי אינטרנט באמצעות html ו- html quest פיתוח אפליקציה

יצירת אפליקציה לחברות בעיר תל אביב וכל המידע ההכרחי

יצירת אפליקציות לתאגידים מכל גודל בתל אביב

הכנת אפליקציות לבתי עסק לכלל המטרות האפשריות: עולם הצרכנות וההרגלים הנלוויים לכך אינה ייחודית לתקופה זו, אבל המרשתת שנכנסה לחיינו לא מזמן אשר תרמה להפיכת עולמנו לכפר הגלובלי שהוא היום, וקידמה את הטכנולוגיה אל המצב שאנחנו מכירים אותה בה כיום, חד משמעית מתחה את הצרכנות המאסיבית למימדים מטורפים. היום המון בני-אדם בכדור הארץ צורכים יותר ויותר מוצרים ומידע על-פי הדרישות שלהם, וכל הפריטים שהם בדיוק צריכים במחירים הכי נוחים ברמות הכי אינדבידואליות. כמובן, תגובת השוק בשום פנים ואופן לא מגיעה באיחור – ומהר מאוד הגענו למצב בו בעלי מקומות עבודה מתחילים לפתח יישומים לעסקיהם. בעלי מקומות עבודה מבינים לאיטם את ההצלחה הפוטנציאלית שביצירת יישומון במטרה להקל על חיי הלקוח הקיים ו/או הפוטנציאלי. עם זאת, האם מדובר במעשה מומלץ?

בעמוד זה ניתן מענה לשאלת השאלות: מה צריך לעשות בשביל הזמנת יישומון למקום עבודה וכיצד יישומון Mobile יש בו לקדם את הארגון שלך? נתינת אפשרות לצרכנים הקיימים או אלו העתידיים, לנהל מערכת יחסים מול בית העסק עם הזמן נהייה עניין בסיסי. כאשר הצוות נמצא תמיד במרחק קליק בנייד של הצרכן ובעת שמתקיים דו-שיח בשיטה של התראות ס.מ.ס והתראות בצורת טיפים או איחולים בכל זמן מסוים, הוא בונה תקשורת קבועה והוא יהיה מצוי באור זרקורים (מהסוג הטוב כמובן) מול חברות המתחרות.
אם לקונה נגיש להיות בתקשורת, באותה צורה יהיה נרחב יותר המחזור העסקי. יישומים לבית העסק מסוגלים להעלות את כמות ותכיפות הקניות מפני שלבצע רכישה נהיה כזה פשוט, להגביר את קביעות התקשורת עם הקליינט ולהצמיח שם תחושת ביטחון, רצוי גם על הדרך להעניק סיוע לקליינט שיבצע שימוש נכון וכדאי יותר ב פיצ'רים שקיימים שמוצר ע"י הצגה של אינפורמציה עניינית על צג הסמארטפון.

בקיצור, להשיג יישומון תקין למוצר או לחברה שלכם זה בהחלט פלוס, אבל זה נושא שולי. מומלץ מאוד לסקור את רצונותיו של בעל החברה לצד מתכנת היישומים בשביל שלא יהיו טעויות והיישומון יותאם היטב ללקוח ותספק יתרון משמועתי על פני המתחרה.
בניית אתרי אינטרנט באמצעות html ו- html quest

לאיזה נושאים מומלץ להתייחס בעיצוב יישום?

חלק הארי של הפיתוח הוא התבייתות על לפתור עניין שיש במוצר. יישומים שמצליחים לפתור עניין , זה יכול להיות להעניק אופציה ללקוח לבצע פעולות רבות יותר בזמן המועט ביותר, לעשות שימוש נכון ויעיל בתכונות המוצר, להכווין לשימוש נבון בשירות המוצע ויחד עם זאת להקנות תמונה חזקה ורצינית לעיני קונים , הן הנמצאים והן העתידיים, וכמובן שהדברים הולכים במקביל עם טיפול ברצון הלקוח באופן מקצועי, מוכיחות את עצמן כמכניסות מאוד לאחר תקופה לא ארוכה. החברה או התאגיד אמורים לייצר מתווה של הפעולות שעל היישום לעשות, ופה נכנס כמובן הדרישה המקצועית, בתחומו. כדי לקלוע אל מטרותינו בצורה הכי מוצלחת, נכון לאתר יוצר אפליקציות עם הוכחות והצלחות בשטח שבעל אוזן קשבת לצורכי ורצונות בעל החברה. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את היישומון אמורים לשאול אותך באיזו שיטה הינכם מריצים את עסק כעת. המתכנתים מוכרחים להקשות קושייות על החברה על הצרכים האמיתיים שלה, ואלו אמורות להפגין את רמת ההכרה שלהם בדברים המהותיים ביותר לחברה או לעסק שלכם. במידה והדבר מתאפשר, ראוי לדרוש בנימוס מהמתכנתים לשלוח לכם רפליקה של האופן בו היישומון אמור להיראות.

באיזה אופן יוכל להבטיח בעל עסק שאותו יישומון לא יתמסמס בים היישומים שמפורסמים חדשים לבקרים?

חוק האופן בו הכי כדאי להבטיח שהיישומון ששילמנו עליו לא יטבע בין שלל היישומים המתחרים היא להעמיד אותו תחת זכוכית מגדלת ולברר אם היא מעניקה יתרון מהותי למשתמש על בסיס יומיומי. במקרה והציבור חש שזה יישומון שהוא ככלי אהוב עליו, אין שאלה – הוא ישוב לתוכו, ישתמש ועל-ידי כך יגיעו גם הרכישות.

מהי העלות של לתכנת יישומון לאנדרואיד ולאייפון עבור ארגון מזערי בתל אביב והסביבה?

הסבר לא פשוט לקושייה שאין לה תשובה חד משמעית. עלויות הפיתוח משתנים והגורם הקריטי ביותר הוא סדר גודל מורכבות היישומון. השקה אישית של יישומון שאינו בעייתי במיוחד עם עסק מוכר מחירו יהיה בסביבות – 19,000 ש"ח10000 יישומים שהם יותר מסובכים אמנם, יהיו בעלי תעריף גבוה וזה יעלה לכם הרבה יותר. מפתחים בתאגיד עם שנים בתחום , לא אמורה להיות לו בעיה לתת לכם מיצג של עלויות פיתוח ומחיר סופי לאחר מפגש קצר יחסית. עלות תכנות והשקת היישומון לחברתכם אמור להישקל על-ידכם מתוך הבנה (אם יש) ששהוא כן פותר אתגר רציני בחברה.

שאלה: לבנות אפליקציה בשביל סוגים רבים של מכשירים זה בעצם אומר לשלם מחירים גבוהים יותר?

בקצרה, אכן, בדר"כ. במקרה שאתם חייבים שמה שהוצאתם מכספכם יעבוד במערכות שונות (כגון אנדרואיד, אייפון), כגון iOS ואנדרואיד, הגיוני לומר שהבחירה החכמה יותר תהיה להזמין יישומון מסוג אינטרנט (Web application) ולא נטיב. השיטה Web application זו הדרך הישירה ביותר כדי שהיישומון יעבוד בכמות נרחבת של מכשירים: מחשב אישי, סמארטפון והרשימה עוד ארוכה; אבל רק במקרה והבנייה והעיצוב של היישומון נעשה על-ידי חברה רצינית, כאמור. לחצו כאן כדי להבין הסברים בנושא השוני שישנו במערכות המגונות במאמרים הבאים:

כמה יוצאת הרווח, פחות או יותר, בפיתוח יישומון רגיל עבור ארגון זעיר?

זה מאוד תלוי במה עושה היישומון ובמורכבותו הכללית. אם עלות פיתוח האפליקציה מוחזרים אל המשקיע בחצי שנה עד השנה שבאה מאז ההשקה, זה משהו שאתם רוצים להשקיע בו. גם לא קשה לבחון אם היישומון מצליח למזער את משך הזמן הנצרך לקנות משהו ב-15%, וזה יכול להיות גם למזער בזבזנות של משאבים ב-15% וזו רק ההתחלה. בסקירת ההשתלמות (כלומר עד כמה ההשקעה משתלמת), חשוב מאוד לא להשאיר בצד את שלל החשבונות, יחד עם ,"הפסדי" החברה בכל היבט, שמתכוון היישומון בתל אביב והסביבה למזער.

כשאפליקציה מוכנה, באיזו צורה נכון לרוכש השירות לדחוף אותה לשוק וללקוחות קיימים ופוטנציאליים?

הגישה הכי טובה להשקת יישומים זה עם דף ברשת. יצא ופיתחנו יישומי Native, אשר אפשר לבצע הורדה אל המכשיר הסלולרי בארכיון היישומים שייעודי למערכת ההפעלה (בתור דומה זה יכול להיות Google Play), נכון לסקור בזעיר אנפין את החיפושים הנפוצים ביותר במנועי החיפוש והמילים השימושיות ביותר שם בטרם פרסום והשקתו של היישומון לחנות. גם כן, יש באפשרותנו לספר לאנשים על היישומון החדש על-ידי הפצה אצל המנויים שלכם, או בעזרה של המחלקה לקידום ושיווק בחברה שלכם. בהתחשב באופי האפליקציה, חכם יהיה לחשוב על אפשרות בימוי והכנה של סרטונים שיווקיים ולהכניס אותם אל אתר העסק או לערוץ היוטיוב והפייסבוק.

כל איזו תקופת זמן חובה באופן כללי בתל אביב לבצע עדכון של היישומון?

בדומה לשאלות הקודמות, נוכל לספק תשובה ישירה רק אחרי שנדע את מטרת היישומון שאתם רוצים. במקרה שסיפוק מידע זה מטרתו העיקרית של היישומון, יהיה צורך בעדכונים שוטפים, הרי אם לא, מתייתרת העבודה על ייצור יישומון מהסוג הזה. יישומים שתכליתם שונה יש לבצע חידוש כל תקופה של 12 חודשים לערך. בשביל שהיישומון יתפקד כראוי למרות כל התפתחויותיהן של הטלפונים, עדכוני גרסה וכדומה, תוך מערכות הפעלה , למשל אייפון ו-Android,

אז יישומון למעשה טוב לכל בית עסק?

יצא והעסק כושל לשים פוקוס על בעיות בשירות שפיתוח היישומון אמור לעזור ולטפל בו / בהם, יששלא יפתח אפליקציה כלל. אולם לדבר עם צוות פיתוח של יישומים, זו דרך מוכרת למצוא אתגר בשירות שלא ראינו בעבר.

פואנטות שמומלץ ליזם החכם להגות בהם כאשר מדברים על לפתח יישומון

בזמננו אנו יש פתרונות באינטרנט שבעזרתן אפשר לעשות שיפור באופן רציני הרגלים בעיתיים שקיימים בעסק. למשל להזמין. לחברות הפצה קטנות יש אופציה בדר"כ של להזמין בדף הרשת שהם מנהלים שהמון פעמים אינן פעולות כלל ועיקר בנייד עם דפדפן ברירת-המחדל שלו. עכשיו צריך להיכנס היישומון – העלאה ברמה של היכולת לבצע רכישה זה אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לפער אצל תאגידים. ד"א זה ההסבר לכמות מטורפת של קונים באתר "אמאזון". אתר Amazon הפך את השיחה של המשתמשים איתו למשהו קל ופשוט ממש. טוב לאתר "Amazon"? כנראה שזה מודל שמתאים גם לחברות קטנות. הכנת יישומון לעסקים בתל אביב – לקבלת ייעוץ עם צוות מפתחי אפליקציות, קביעת מפגש והצעה גמישה, שלחו לנו מייל עכשיו. בניית אתרי אינטרנט באמצעות html ו- html quest