בניית אתרי אינטרנט באמצעות html ו- html wiki פיתוח אפליקציה

בניית יישומים לתאגידים בעיר תל אביב וכל המידע ההכרחי

הכנת יישומים למקום עבודה לכלל המטרות האפשריות בעיר תל אביב

בניית יישומים לחברות קטנים וגדולים: הרגלי / התנהגות הציבור בנושאי הקנייה והשפע כלל לא ייחודיים למאה העשרים ואחת, אך פריצת המרשתת אשר הניעה עוצמתית את תקשורת בין עולמית והפיכת הגלובוס ומעין כפר גלובלי, ודחפה את הטכנולוגיה אל המצב שאנחנו מכירים אותה בה כיום, ללא שום ספק פרסה את תרבות הצריכה אל גדלים מדהימים. בני אדם רבים יותר ויותר מכל מקום רוכשים עוד ועוד פריטים ומידע על-פי הדרישות שלהם, וכל הדברים הכי ספציפיים שהם רוצים, ברמות הכי אינדבידואליות. על ידי כך, התגובה של עולם הסחר בשום פנים ואופן לא מאחרת לבוא – גדלה הכמות של מנהלים מתחילים ליצור אפליקציות למסעדות, חדרי בריחה, חברות וכו' שבבעלותם. מנהלים מגיעים לאט לאט למסקנה: כל התועלת שביצירת אפליקציה בשביל להעניק חווייה נהדרת וטכנולוגית חמשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד. ואע"פ כן, האם מדובר במעשה שכדאי שנעשה?

בדברים שלפניכם נדסקס בהשאלה הגדולה: מה צריך בשביל פיתוח אפליקציה למקום עבודה ואיך יישומון באייפון או באנדרואיד יש בו לקדם את השירות שלכם? מתן אפשרות ללקוח הקיים ו/או הפוטנציאלי התקשרות יישומית מול הנהלת העסק עם הזמן נהייה עניין מנדטורי. כאשר בית העסק מצוי וקיים בנייד של הצרכן וכאשר ישנה אינטראקציה דרך התראות ס.מ.ס והתראות בצורת טיפים או איחולים בכל זמן מסוים, נבנית תחושת ביטחון והוא יואר עם אור זרקורים (מהסוג הטוב כמובן) , זה כמובן בניגוד למתחרים.
קורולציה ישירה וברורה: אם לצרכן פשוט לתקשר, כך יגדל המחזור העסקי. יישומי אייפון ואנדרואיד לעסק יש בהם להגדיל את גודלן ונפחן של הקליינטורה על ידי כך שלבצע רכישה נהיה כזה נוח, להעלות את קביעות השיח עם המשתמש ולהקים מערכת יחסים קרובה, רצוי גם על הדרך לתת מענה לקליינט שיעשה שימוש נרחב וחכם יותר ב דברים שבית העסק נותן דרך הצגת מידע רלוונטי ועדכני במסכו של הסמארטפון.

בקיצור, בית-עסק עם אפליקציה שימושית ותקינה זה מצוין, אך זה נושא שולי. כדאי לבדוק בדיוק את מה שהעסק מעוניין להשיג בטווח זמן נתון לצד בונה היישומון על-מנת שבוודאות נדע שהיישומון תתחבר עם המשתמש וייתן לחברה את היתרונות שהיא זקוקה להן על-מנת להתעלות על המתחרים.
בניית אתרי אינטרנט באמצעות html ו- html wiki

על מה חובה לעצור ולחשוב ב'הנדסת' יישומון?

מטרתנו היא הנגשה ונוחות למשתמש, כמו לפתור תקלה שקשורה לעסק. יישומים שמסוגלים למצוא פתרון לנקודת חולשה , זה יכול להיות לתת אפשרות ללקוח לעשות יותר פעולות במינימום דקות, נכונות ויעילות שימוש במוצר עצמו, להפחית שימוש מיותר בתכונות המוצר ולהעניק לחברה Image (תמונה) עניינית ורצינית מול לקוחות מכל קטגוריה שיווקית – גם הקיימים וגם העתידיים. זאת עם מענה לרצונות המשתמש באופן טוב יותר כל השיטות הללו הוכיחו את עצמן לאחרונה כמכניסות מאוד לאחר זמן לא ארוך במיוחד. התאגיד או החברה צריכים לדעת בדיוק מה צריך לעשות היישומון, זאת על-פי הניסיון והמקצוענות, וכל עסק יעשה את ההתאמות לפי הידע המקצועי שיש לו. להשגת התוצאות הכי מוצלחת, חכם יהיה שיהיה לנו בונה אפליקציות עם הוכחות להצלחותיו שמסוגל להקשיב היטב ולהבין את אשר רוצה (וצריך!) בעל עסק. חברת הפיתוח צריכים להקשות עליכם (מלשון קושיה) איך הינכם עושים עסקים נכון לעכשיו, בלי אפליקציה. צוות החברה שעניינה להקים את האפליקציה אמורים להציג לחברה שאלות על הצרכים האמיתיים שלה, אלו לא רק יעזרו להם להתאים לכם אפליקציה נהדרת, אלא גם יאפשרו לכם להבחין אם החבר'ה האלה קולטים את הקטע בדברים המהותיים ביותר לחברה או לעסק שלכם. במצב בו ניתן, הכרחי לדרוש בנימוס מהמתכנתים לשלוח לכם רפליקה מסוימת של היישומון ואיך הוא עתיד להיראות.

איך יכול בעל חברה להיות רגוע שאותו יישומון לא יתמסמס בתוך ים היישומים שמפורסמים חדשים לבקרים?

הדבר ההכרחי ביותר לקלוט הוא שהיישומון צריך להיות שמיש ועדכני למען הצרכנים. הגישה הראויה להיות רגועים שהיישומון שהזמנו לא יתמסמס בתוך ים היישומים שיוצאים בכל יום היא לוודא שהוא מספק ומעניק יתרון משמעותי לאלו אשר בחרו להוריד אותו באופן לכל הפחות שבועי, וזה גם המינימום שבמינימום. בסיטואציה בה הצרכן חש שזה יישומון שהוא כלי-עזר שימושי, ההמשך צפוי – הוא ישוב, ישתמש, וכמובן ירכוש.

מה התעריף עבור לתכנת יישומון לאנדרואיד ולאייפון עבור ארגון זעיר בתל אביב?

הסבר בעייתי לקושייה בעייתית. התעריפים עבור פיתוחי אפליקציה לא מקובעים כלל ואחד המשתנים רבי המשקל הוא כמה זמן ייקח לפתח (ע"פ מורכבות) את היישומון ובמה הוא עוסק בדיוק. פיתוח אפליקציה שאינו בעייתי כ"כ עם עסק חזק בתחום יעלה פחות או יותר בסביבות 10 אלף שח עד 19 אלף שח. יישומים שהם בדרגת 'סיבוך' אחרת אמנם, יתומחרו בהרבה יותר. מפתחים של יישומים בעסק שיש לו ותק יכול בדרך כלל להחזיר לכם תשובה עם עלות מוערכת לאחר דיון קצר יחסית. תעריף בניית היישומון לחברתכם צריך משקפת נאמנה את שהיישומון אכן נותן מענה לבעיה עסקית אמיתית.

שאלה: התאמת האפליקציה למכשירים שונים ידרוש מבעל חברה לשלם מחירים גבוהים יותר?

בקצרה, כן, כמעט תמיד. במצב בו זה מהותי מבחינתכם שמה ששילמתם עבורו יתפקד בסוגים רבים של מכשירים, כמו אייפון ו-Android, סביר להניח שהדבר הנכון לעשות יהיה לבקש שיפתחו עבורכם יישומון רשת (ווב) ולא לבקש לפתח עבורכם אפליקציית נייטיב (Native). שימוש בקונסטרקציית Web זו הדרך הישירה ביותר כדי שהיישומון יתפקד בהמון מערכות: מחשב, סמארטפון וכו'; זאת אם עיצוב היישומון התבצע היטב, כאמור. כאן תוכלו להשיג ידע בנוגע לשוני שישנו במערכות המגונות בלינקים האלה:

מה בדיוק הרווח, בערך, על ההשקעה יישומון בהזמנה אישית עבור ארגון זעיר?

זה מאוד תלוי במה מטרת היישומון, מה הוא עושה. במקרה שמחירי הפיתוח כולם שבים אל המשקיע בתריסר החודשים הראשונים מאריך ההשקה, זה צעד שאתם בהחלט רוצים לעשות עבור העסק שלכם. זה גם פשוט מאוד לעשות חישוב אם היישומון מצליח להקטין את מספר השניות הנצרכות לבצע רכישה ב-15%, / להפחית שימוש לא יעיל בתכונות המוצר ב-17% בתור דוגמה, וניתן לקחת את ההיגיון הרווחי הזה לעוד נקודות תורפה ולבחון האם ההשקעה כדאית. בבירור הרווחיות, נכון לא לשכוח את כל החשבונות למיניהם, פלוס תשלומים מצד החברה, בכל צורה שלא תהיה, שהיישומון אמור באיזור תל אביב להוריד.

כשהיישומון כבר עומד, מהי הגישה על-פיה כדאי למזמין השירות לדחוף אותה לשוק ולצרכנים עתיידים ונוכחיים?

השיטה הכי טובה להשקת יישומון זה דרך עמוד ברשת. יצא והשיח הוא על יישומון Native, אשר אפשר להטמיע בטלפון במאגר היישומים הרשמי של מערכת ההפעלה (App Store הוא דוגמה קלאסית), חכם יהיה לשים תחת זכוכית מגדלת טיפה את הביטויים הנפוצים במנועי החיפוש בהם נוכל להשתמש עוד בטרם שנשיק את היישומון לחנות. יחד עם זאת, ניתן לקדם את האפליקציה על-ידי הפצה אצל המנויים שלכם, ולחלופין בעזרה של המחלקה לקידום ושיווק בחברה שלכם. בהתחשב באופי האפליקציה, הכרחי להכניס את האופציה של הכנת סרטונים שיווקיים ולפרסם אותם בכל הפלטפורמות המתאימות לכך

מתי כדאי בערך בעיר תל אביב לרענן את היישומון שרכשו?

בדומה לשאלות הקודמות, נוכל לספק תשובה ישירה רק אחרי שנדע את אופי האפליקציה המדוברת. במידה ואספקת מידע עדכני זה תכליתו הראשית של היישומון, יהיה צורך בעדכונים שוטפים, הרי אם לא, מתייתרת העבודה על ייצור יישומון כזה. יישומים שתכליתם שונה רצוי לערוך עדכון לפחות פעם בשנה. על-מנת שהיישומון יתפקד כראוי למרות כל השינויים של המכשירים ומערכות ההפעלה שלהם , למשל אייפון וגלקסי,

שאלה: יישומון כדאי לכל ארגון?

במצב בו החברה ממשיכה לנסות ולא מצליחה לזהות בעיות בשירות אשר היישומון אמור לטפל בו / בהם, הכרחילוותר לגמרי על יישומון. ואע"פ כן, התייעצות עם צוות פיתוח של יישומים, זו אחת הדרכים למצוא פוטנציאל שאולי לא נתגלתה מולו.

נושאים אשר חובה למנהלים לשקול לפני שמתחילים עם עיצוב, פיתוח והשקה של יישומון

בתקופתנו קיימות אופציות באינטרנט ואיתן ניתן לשפר באופן כבד-משקל הרגלי עבודה שליליים שהחברה לוקה בהם. למשל להזמין. לחברות קטנות של הפצה יש אופציה בדר"כ של להזמין אצלם בדף הרשת שבבעלותם שבדר"כ לא עושות את העבודה בדפדפן הסטנדרטי של הנייד. כאן בדיוק נכנסת לתמונה ההיישומון לסמארטפון – להעלות ברמה את האופציה לקנות זה אולי הגורם המשמעותי ביותר לפער בין תאגידים. זו אגב הסיבה לכמות אדירה של קונים ב"אמאזון". אמאזון הפכה את השיח של הצרכנים איתו לדבר קל ופשוט נורא. לאתר הענק הזה זה מתאים? אז זה מתאים גם לכם. השקה אישית של יישומים לחברות בתל אביב – ליעוץ מקצועי, קביעת ישיבה והצעות נוחות, דברו איתנו עכשיו. בניית אתרי אינטרנט באמצעות html ו- html wiki