בניית אתרי אינטרנט באמצעות html ו- html yd פיתוח אפליקציה

פיתוח אפליקציה לעסקים בעיר תל אביב וכל השאלות הנפוצות

הכנת יישומים למקום עבודה לכלל המטרות האפשריות בתל אביב

הכנת אפליקציה לתאגידים מכל גודל: תרבות הצריכה כלל לא ייחודיים למאה ה-21, ועם זאת, פריצת המרשתת שסייעה לסחר חופשי בין כל חלקי העולם כמעט, והניעה את האנושות לרמה הטכנולוגית שאנחנו מכירים. בהחלט הרחיבה את הרגלי / התנהגות הציבור בנושאי הקנייה והשפע לאופקים אדירים. בימינו כמות אדירה של בני-אדם בעולם מזמינים עוד ועוד קניות וטיפולים על-פי הגחמות שלהם, וכל הפריטים שהם בדיוק צריכים במחירים הכי נוחים ברמות הכי אישיות. כמובן, התגובה של עולם הסחר לעולם לא מתעכבת מלהגיע – ומהר מאוד הגענו למצב בו בעלי מקומות עבודה הגיעו למסקנה שנכון לבנות יישומים לעסקיהם. נותני שירות מבינים עם הזמן את הטוב אשר בהכנת אפליקציה במטרה להעניק חווייה נהדרת וטכנולוגית חצרכנים הקיימים או אלו העתידיים, בתקווה. אבל, האם למרות האמור לעיל, מדובר במעשה מחוכם?

בטקסט שלפניכם נדסקס בהשאלה שכולם שואלים: מה נחוץ במטרה להגיע לפיתוח אפליקציה למקום עבודה ואיך יישומון לטלפון יש ביכולתו למנף את התאגיד שלכם? מתן אפשרות ללקוחות קיימים ופוטנציאלים תקשור עם החברה לאט לאט נהייה דבר שהוא קריטי. כאשר בית העסק מצוי וקיים בנייד של צורך המוצר וכאשר ישנה אינטראקציה בשיטה של מסרונים והתראות בצורת טיפים או איחולים בכל זמן מסוים, צומחת תחושה של ביטחון והוא יואר עם אור הזרקורים, לטובה, בהשוואה לעסקים המתחרים לו.
אם לקונה קל יותר להיות בתקשורת, באותו אופן גם יגדל סטטוס התנועה הכספית של העסק. יישומים לבית העסק בהחלט יכולים להעלות את נפחן וגודלן של השילומים בגלל שלבצע רכישה הופך למהיר יותר, להגביר את קביעות השיח עם המשתמש ולתרום בכך לצמיחה של קירבה, באותה הזדמנות רצוי אף לתת מענה לקליינט שישתמש בצורה הטובה ביותר ב אופציות שבית העסק נותן ע"י הצגת מידע רלוונטי ועדכני במסך מכשיר האנדרואיד או האייפון.

במילים אחרות, בית-עסק עם אפליקציה שימושית ותקינה זה מצוין, אבל זה נושא שולי. הכרחי לבחון בדיוק את אשר החברה מעוניינת להשיג בזמן מסוים צעד צעד עם מתכנת האפליקצייה ע"מ שנהיה 100% בטוחים שהיישומון יותאם היטב ללקוח ויהפוך את העסק לבולט ביותר בתחום לעומת המתחרים.
בניית אתרי אינטרנט באמצעות html ו- html yd

מהם הדברים שאליהם ראוי להתייחס ב'הנדסת' אפליקציות?

מה שהכי חשוב זה טיפול בצרכיו של הלקוח, כמו לפתור תקלה שיש במוצר. יישומים שמסוגלים למצוא פתרון לקושי , דוגמה לכך יכולה להיות להקל על הקונה לבצע דברים רבים יותר בפחות זמן, לעשות שימוש נכון ויעיל במשאבים, להכווין לשימוש נבון בשירות המוצע ולתת לעסק אימג' שאומרת 'קידמה' לעיני צרכנים , הן הנמצאים והן העתידיים, זאת עם מענה לצורכי המשתמש באופן אדיב, כל אלה לאורך השנים האחרונות הוכיחו עצמן בתור השקעה מוצלחת בהסתכלות ארוכת טווח. מטרת החברה או התאגיד זה לדעת בוודאות מה אמור היישום להוציא לפועל, וזאת על סמך הידע המקצועי שכל חברה יודעת לפי התעסקותה בתחום שלה. כדי שנוכל להשיג את המטרות על הדרך הכי ראויה, חשוב מאוד לעשות מאמץ באיתור מפתח בעל ניסיון מוכח אשר יש לו אוזן קשבת לצרכים ולרצונות של בעל העסק. המפתחים אמורים להציג בפניכם שאלות כיצד הינכם מבצעים את הפעולות העסקיות שלכם כעת. צוותה של החברה שעתידה לפתח את היישומון חייבים לחקור' את החברה בנוגע לצרכים שלה ואלו אמורות להפגין את רמת ההכרה שלהם באישיוז דחופים ובאופן בו החברה עובדת בפועל. אם ניתן, חכם יהיה לבוא בבקשה למתכנתים לשלוח לכם מבנה ראשוני של האופן בו היישומון אמור להיראות.

איך בעלים של חברה יכול להיות בטוח שהיישומון שהזמין לא יילך לאיבוד בתוך ים היישומים שיוצאים בכל יום?

הדבר הכי קריטי להבין הוא שהיישומון צריך להיות שימושי ומעודכן למען הלקוחות. האופן בו הכי כדאי לתת לעצמנו ביטחון כלשהו שהיישומון שלנו לא ייעלם בים היישומים שמוצעים היום היא להעמיד אותו תחת זכוכית מגדלת ולברר אם הוא משרת ומביא רווחה מהותית לאלו שהתקינו אותו על בסיס יומיומי. יצא והציבור מתייחס ליישומון כאל תוצר שהוא שמח על קיומו ונותן לו מענה מסוים, תהיה בטוח שהוא ישוב להסתייע בו.

מה המחירון עבור לפתח יישומון לאנדרואיד ולאייפון בשביל ארגון שאינו גדול בתל אביב והסביבה?

מענה בעייתי לקושייה בעייתית. עלויות הפיתוח משתנות והגורם הקריטי ביותר הוא כמה זמן ייקח לפתח (ע"פ מורכבות) את היישומון ובמה הוא עוסק בדיוק. לפתח יישומון שאינו מורכב כ"כ ע"י עסקים חזקים בתחום מחירו יהיה בסביבות 10 אלף שח עד 17 אלף שח. יישומים אשר אינם פשוטים כ"כ עם זאת, יהיו בעלי תעריף גבוה וזה יעלה לכם יותר מזומנים. מפתחים בתאגיד שיש לו ניסיון יכול בדרך כלל להעניק לכם הערכת מחיר לאחר דיון קצר יחסית. תעריף עבור עיצוב, פיתוח והשקה של היישומון לחברה שלכם אמור צריך להתקבל אצלכם בהנחה שהיישומון אכן פותר קושי מהותי בעסק.

לפתח אפליקציה שמיועדת למערכות הפעלה מגוונות יתומחר בסכומים גבוהים ממה שחשבנו?

בקיצור, כן, רוב הזמן. במקרה וזה חובה מבחינתכם שהיישומון יפעל במערכות הפעלה שונות, כמו אייפון ו-Android, סביר להניח שהדבר החכם לעשות יהיה לדרוש שיפתחו בשבילכם יישומון ווב ולא אפליקצייה מסוג Native. שיטת Web מאפשרת לאפליקציה לעבוד בהמון מערכות: מחשב, סמארטפון וכו'; אבל רק במקרה שהיישומון עוצב ע"י צוות רציני, מן הסתם. ביכולתכם להבין אינפורמציה בנוגע לשוני שקיים במערכות המגוונות בקישורים אלה:

במספרים: מה הרווח נטו, בהערכה גסה, אם נזמין יישומון רגיל עבור ארגון זעיר?

הדברים תלויים בעד כמה מורכבת הפעילות של האפליקציה. במקרה ועלות פיתוח האפליקציה שבים לכיסו של הבעלים באיזור 12 החודשים הראשונים מרגע ההשקה, זהו צעד חכם ואנחנו ממליצים עליו בחום. קל יחסית לחשב את היישומון, אם הוא ממזער את מס' הדקות הנצרכות לגלוש ולבצע רכישות ב-15%, ו/או לצמצם שימוש מיותר במשאבים בעשרה אחוזים כהדגמה. בסקירה על מידת התשואה העתידית, יש לא להשאיר בצד את כל חשבונות העסק, כולל מה שהחברה מוציאה, בצורה הן ישירה והן עקיפה, אשר בכוונת האפליקציה בעיר תל אביב להקטין.

כשאפליקציה מוכנה, באיזו צורה רצוי לרוכש השירות להביא אותה אל לקונים נוכחיים ועתידיים?

אם אתם צריכים את השיטה הכי שימושית להוצאת יישומים זה באתר אינטרנט. במקרה שאנחנו מתדיינים על יישומון נייטיב, אשר אפשר להתקין במכשיר הסלולרי בארכיון היישומים אשר בלעדי למערכת ההפעלה (בתור דומה זה יכול להיות Google Play), ראוי לבחון פה ושם את המילים בהן נשתמש לפי הפופולריות שלהן במנועי חיפוש לפני העלאת האפליקציה לחנות. יחד עם זאת, ניתן לעשות קידום ליישומון על-ידי שימוש ברשימת תפוצה, או להסתייע בהמחלקה לשיווק שלכם. בהתאם לאופיו של היישומון, נכון יהיה לקחת בחשבון צילומים ועריכה של סרטונים רלוונטיים ולהעלות אותו ערוץ ה-YouTube שלכם, אתרכם, דף ה-Facebook שלכם וכו'.

מתי וכמה תדיר חכם יהיה בהערכה גסה בתל אביב והסביבה לערוך עדכון של היישומון?

גם כאן, נעניק תשובה חדה ועניינית רק אחרי הבנה של מהות היישומון שלכם. בסיטואציה בה סיפוק מידע זה מטרתו העיקרית של היישומון, הוא יאלץ לעבור שינויים ועדכונים קבועים, כי אם לא כך, אין טעם לעבוד קשה בשביל ייצור יישומון מהסוג הזה. יישומים עם מטרות שונות מומלץ לבצע חידוש לפחות פעם בשנה. כדי להיות מותאמים לעדכוני הטלפונים, עדכוני גרסה וכדומה, תוך מערכות הפעלה כiOS ואנדרואיד,

יישומון זה משהו שחובה לחברות, לא משנה מה?

יצא והעסק כושל להתמקד על אתגר בחברה אשר היישומון אמור לטפל בו / בהם, נכון יהיהשלא יפתח אפליקציה כלל. ואף על-פי כן, לשוחח עם תאגיד פיתוח יישומים, זו אחת הדרכים לקלוט פתאום פוטנציאל שאולי לא נתגלתה מולו.

דברים שראוי לבעלים הנבון לחשוב עליהם בטרם מתחילים עם עיצוב, פיתוח והשקה של יישומון

חשוב להבין שישנן אפשרויות אפליקציות אינטרנטיות שביכולתן לגרום לשיפור בצורה רצינית הרגלי עבודה שקיימים בחברה. בתור דוגמה נוכל לקחת את כל נושא ההזמנות: לחברות הפצה מזעריות ישנן אופציות של להזמין בתוך האתר ששייך להם שבדר"כ לא מתפקדות בכלל בנייד. זו הנקודה בה יש הכרח ביישומון הייעודי – לשדרג את היכולת להזמין ייתכן שזה יהיה הגורם המהותי ביותר לפער בין ארגונים. ד"א זה למה יש כמות אדירה של קונים ב"אמאזון". אתר Amazon שינה את ההתקשרות של הלקוח עמה למשהו קל ופשוט במיוחד. לאתר "אמאזון" זה מתאים? זה טוב גם לעסקים הקטנים. לפתח יישומים לבעלי ארגונים בתל אביב- להתייעצות, תיאום פגישה והצעות נוחות, דברו איתנו עכשיו. בניית אתרי אינטרנט באמצעות html ו- html yd