חברת פיתוח אפליקציה פיתוח אפליקציה

יצירת אפליקציות למקום עבודה בתל אביב וכל מה שאתם אמורים לדעת

בניית אפליקציות לחברות מכל גודל בעיר תל אביב

יצירת יישומים לתאגידים בכל גודל: עולם הצרכנות וההרגלים הנלוויים לכך כלל לא ייחודיים למאה ה-21, עם זאת, פריצת הרשת שעזרה לכל תהליך הגלובליזציה והניעה התפתחות טכנולוגית, ללא שום ספק גרמה לטפיחה של עולם הצרכנות אל אופקים עצומים. היום המון בני-אדם בעולם צורכים יותר ויותר חפצים וטיפולים ע"פ גחמותיהם, שאיפותיהם והעדפותיהם האישיות. על ידי כך, התגובה של עולם הסחר בשום פנים ואופן לא מאחרת לבוא – עוד ועוד מנכ"לים בוחרים ליצור אפליקציות לעסק שלהם. בעלי מקומות עבודה מגיעים לאט לאט למסקנה: כל ההצלחה הפוטנציאלית אשר בהזמנת יישומון על-מנת לעשות חיים קלים למשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד. אבל, האם זה בעצם מעשה שמומלץ לנו לעשות?

במאמר הבא נפתח את שאלות הנפוצות והחשובות ביותר בנושא, והגדולה מכולן: מה מתבקש על מנת להגיע לפיתוח יישומים לארגונים ומהי הדרך בה יישומון באנדרואיד או באייפון יכולה לתרום לארגון שלך? איפשור למשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד התקשרות יישומית עם החברה ברבות השנים האחרונות הופך לנושא הכרחי. כאשר הצוות קיים ומצוי בנייד של הלקוח וכאשר ההתקשרות מתבצעת בשיטה של התראות ס.מ.ס והתראות בצורת טיפים או איחולים בכל זמן מסוים, מתפתחת תחושת אמון ומאיר על עצמו זרקור חיובי לעומת המתחרים.
אם לקליינט נגיש להיות במגע, ודאי שגם יתרחב המחזור העסקי. יישומים לבית העסק יוכלות להגביר את נפחן וגודלן של הרכישות ע"י זה שלבצע רכישה נהיה לפשוט כ"כ, להעלות את קביעות התקשורת עם הקליינט ולתרום בכך לצמיחה של קירבה, באותה הזדמנות ניתן גם להעניק סיוע לקליינט שיבצע שימוש נכון וכדאי יותר ב מוצרים והשירותים שבית העסק נותן דרך הצגת נתונים ענייניים במסכו של הסמארטפון.

לסיכום ההקדמה, בית-עסק עם אפליקציה שימושית ותקינה זה מצוין, היא לא העיקר. מומלץ מאוד לסקור בדיוק את מה שהעסק מעוניין להשיג בטווח זמן נתון יד ביד עם בונה היישומון בשביל להיות בטוחים שהיישומון תתחבר עם המשתמש ויהפוך את העסק לבולט ביותר בתחום לעומת המתחרים.
חברת פיתוח אפליקציה

על מה הכרחי לתת מחשבה ביצירת יישום?

חלק הארי של הפיתוח הוא הנגשה ונוחות למשתמש, כמו לפתור אישיו שיש בחברה. יישומים שמצליחים למצוא פתרון לאישיו , למשל להעניק אפשרות לקונה להספיק יותר בפחות זמן, יעילות שימוש בתכונות המוצר, שימור של המוצר עצמו ויחד עם זאת להקנות תמונה רצינית ועניינית מול לקוחות מכל קטגוריה שיווקית – גם הקיימים וגם העתידיים. וכמובן שהדברים הולכים במקביל עם מענה לצורכי המשתמש באופן אדיב, כל אלה לאורך השנים האחרונות הוכיחו עצמן בתור השקעה חכמה לאחר זמן לא ארוך במיוחד. מטרת התאגיד או החברה לדעת בדיוק מה צריך היישומון לעשות, זאת לפי רזי המקצוע, וכל עסק יעשה את ההתאמות לפי הידע המקצועי שיש לו. כדי שנרוויח מכל העסק בצורה הטובות ביותר, רצוי לאתר מתכנת עם ותק רב שקשוב לצרכיך ורצונותיך. צוות החברה שעתידה לפתח את האפליקציה אמורה להפנות אליכם קושיות כיצד הינכם משיקים את השירות או המוצר נכון לעכשיו, בלי אפליקציה. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את האפליקציה אמורים להקשות קושייות על החברה על הצרכים האמיתיים שלה, אלו לא רק יעזרו להם להתאים לכם אפליקציה נהדרת, אלא גם יאפשרו לכם להבחין אם החבר'ה האלה קולטים את הקטע באישיוז דחופים ובאופן בו החברה עובדת בפועל. אם מתאפשר, רצוי לבוא בבקשה למתכנתים להציג בפניכם דוגמה כלשהי של איך האפליקציה הסופית תיראה.

מהי הדרך בה מובטח למזמין שהיישומון שהזמין לא תאבד בין מליוני האפליקציות שמפורסמים חדשים לבקרים?

הדבר ההכרחי ביותר לקלוט הוא שהיישומון צריך להיות מעודכן ושימושי בשביל הציבור. האופן בו הכי כדאי לתת לעצמנו ביטחון כלשהו שהיישומון לא יילך לאיבוד בכמות האדירה של היישומים שיש בימינו היא לסקור אותו אם הוא נותן יתרון מהותי לאלו אשר בחרו להוריד אותו באופן לכל הפחות שבועי, וזה גם המינימום שבמינימום. אם הציבור מתייחס ליישומון כאל תוצר שימושי ויעיל עבורו, ההמשך צפוי – הוא ישוב להיעזר בו.

כמה אשלם כדי לרכוש אפליקציה עבור ארגון מזערי בעיר תל אביב?

תשובה מורכבת לסוגייה שלא פשוט לענות עליה. המחירונים של לפתח אפליקציה לא קבועים ואחד המשתנים רבי המשקל הוא מורכבות הפיתוח, ובמה עוסק בדיוק היישומון. השקה אישית של יישומון "טריוויאלי" עם ארגון ותיק ומומלץ מחירו יהיה באיזור 10 אלף ₪ עד 19 אלף ₪. יישומים לאנדרואיד ולאייפון שהם לא פשוטים כל-כך לעומת זאת הולכים לעלות יותר כסף. מפתחים בארגון עם ותק אמור להיות מסוגל להודיע לכם על מיצג של עלויות פיתוח ומחיר סופי בתום דיון של כשעה וחצי. מחירון השקה אישית של היישומון לחברתכם אמור צריך להתקבל אצלכם בהנחה שהיישומון אכן פותר אתגר מהותי העסק.

לפתח אפליקציה שמיועדת למכשירים שונים יתומחר בכסף רב יותר?

בקיצור, אכן, בדר"כ. בסיטואציה בה יש לכם צורך אמיתי שהאפליקציה תפעל על סוגי מכשירים רבים, כמו iPhone וגלקסי, לא תהיה הגזמה להגיד שמה שעליכם לעשות זה להזמין יישומון ווב (רשת) ולא לבקש שיכינו לכם נייטיב. שיטה זו היא הדלת של היישומון לעבוד בכל מערכת כמעט שיש לה מסך; אבל רק במקרה שהאפליקציה מעוצבת ע"י צוות רציני, מן הסתם. כאן תוכלו למצוא ידע בנוגע לשוני שקיים במערכות המגוונות בלינקים האלה:

מהם אחוזי הרווח הסופי, בערך, על ההשקעה יישומון לאייפון או לאנדרואיד לעסק קטן?

קשה לענות על השאלה הזו בצורה חד משמעית, הדברים תלויים במה עושה היישומון ובמורכבותו הכללית. אם מחירי הפיתוח כולם מוחזרים אל המשקיע בתקופה קצרה יחסית (נניח שנה) מתאריך ההשקה, זה משהו שאתם רוצים להשקיע בו. גם זו אינה בעיה לעשות חישוב אם האפליקציה מפחיתה את מספר הדקות שצריך לבצע רכישה ב-15%, או לחתוך בזבזנות של תכונות המוצר ב-17% למשל. בבחינת הרמה של כמה הדברים משתלמים, כדאי לשים לב אל המספרים שמייצגים את תשלומים ואף חובות מצדה של החברה, בכל צורה שלא תהיה, שאמור היישומון בתל אביב והסביבה לצמצם.

כאשר היישומון הושלם, מהי הגישה על-פיה מומלץ לבעל עסק קטן לשווק אותה לקונים עתיידים ונוכחיים?

הגישה הכי טובה לשווק אפליקציה היא ע"י עמוד ברשת. במידה והעיסוק שלנו הוא כרגע באפליקציית ניטיב, אותו אפשר להכניס אל הטלפון בארכיון היישומים שייעודי למערכת ההפעלה (בתור דומה זה יכול להיות Google Play), הכרחי לבדוק קלות את החיפושים הנפוצים ביותר במנועי החיפוש והמילים השימושיות ביותר שם לפני העלאת האפליקציה לחנות. במקביל, ישנה האופציה לעשות קידום ליישומון ע"י הפצה בדואר האלקטרוני של המנויים אליכם, ולקבל עזרה מאלו שאחראים על פרסום בחברה שלכם. לפי סוגו של היישומון, חכם יהיה לתת את הדעת על צילומים ועריכה של סרטונים רלוונטיים ולהטמיע אותם בכל הפלטפורמות המתאימות לכך

מתי יש באופן כללי בעיר תל אביב לבצע רענון וחידוש של היישומים שרכשו?

בדומה לשאלות הקודמות, תשובה נורמלית וקצרה נוכל לתת רק אם נבין את מטרת היישומון שלכם. במקרה והאפליקציה מונחת תוכן, הוא יאלץ להיות מעודכן באופן שוטף, אם זה לא יקרה, אין צורך לעבוד קשה בשביל לייצר אפליקציה כזו. יישומים מסוג אחר מומלץ לבצע עדכון כל תקופה של 12 חודשים לערך. על-מנת להיות בסנכרון מושלם עם ההתפתחויות של הפלטפורמות השונות כגון iOS ואנדרואיד,

יישומון זה משהו שהכרחי לכל בית עסק?

במידה והעסק כושל לאתר קושי בחברה שהאפליקציה מכוונת לפתור עבורו, מומלץלשכוח כרגע מיישומון כלשהו. אך לדבר עם צוות פיתוח, זו אחת הדרכים למצוא בעיות במוצר שלא ראינו קודם.

נקודות נוספות שיש לבעלי עסקים להרהר בהם כאשר צועדים לקראת תכנות והשקת יישומון

בזמננו אנו קיימות פונקציות ברשת שביכולתן לגרום לשיפור משמעותית הרגלים שליליים שהחברה לוקה בהם. הזמנות היא דוגמא מעניינת: לחברות קטנות של הפצה ישנן אופציות של להזמין אצלם בדף הרשת שבבעלותם שלעיתים קרובות פשוט בלתי אפשריות לביצוע בדפדפן הסטנדרטי של הנייד. למעשה פה נקבל סיוע מההיישומון לנייד – הנגשת אפשרות ההזמנה יכול לעשות את כל ההבדל אצל תאגידים. דרך-אגב זה ההסבר לכמות אדירה של צרכנים ב-Amazon. האתר הפופולרי הפך את ה'דיבור' של הקונים איתו למשהו קל ופשוט ממש. אם זה טוב לאמאזון, אם כך זה מתאים גם לחברה קטנה. השקה אישית של יישומון לבעלי תאגידים בתל אביב- בואו להתייעץ עם צוות המפתחים שלנו, שיחה חינם והצעות גמישות, שלחו לנו e-mail עכשיו. חברת פיתוח אפליקציה